Shalhevet

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם!

   קורס בטיחות

   בטיחות מרבית היא איכות קריטית בכל סוגי העסקים, בכל הענפים. המחיר של תאונה אשר מתרחשת במקום העבודה עלול להיות גבוה מאוד, לרבות מקרי נכות ואפילו אובדן חיים. גם כשהפגיעה היא "רק" במישור הכלכלי, הנזק חמור, ולכן מנהלים אחראיים פועלים באופן קבוע על-מנת להבטיח שהעובדות והעובדים שתחת אחריותם יזכו לסביבת עבודה בטוחה. אחת הדרכים לעשות זאת היא קורס בטיחות, וליתר דיוק מגוון רחב של קורסים. חברת שלהבת עוסקת בכל ההיבטים הקשורים לבטיחות בעבודה מזה למעלה מ-25 שנים, ובין השאר מקיימת קורסים ברמה גבוהה במיוחד.

   קורס בטיחות – האפשרויות השונות

   * קורס ממונה בטיחות – תוכנית ייעודית להכשרת עובדים שימלאו את התפקיד החשוב כל כך של ממונה בטיחות.

   * קורס הכשרת אחראי רעלים – תפקיד חיוני נוסף בכל עסק שעושה שימוש בחומרים מסוכנים הוא אחראי רעלים, וגם על-מנת למלא בהצלחה תפקיד זה נדרשת הכשרה מוקפדת.

   * השתלמות בטיחות בחקלאות – בענף החקלאות טמונים לא מעט סיכונים, ובפרט בענפי החקלאות מן החי. הכשרה ספציפית לתחומים אלה מאפשרת לאתר מראש נקודות תורפה ולמצוא להן מענה נכון.

   * הכשרת יועצי בטיחות אש למבנים – אש היא אחד האויבים היותר מסוכנים בכל מקום. יועץ בטיחות אש הוא איש מקצוע שמסייע להיערך לתרחישי שריפה מכל הבחינות, ובאופן טבעי זהו עוד קורס שמקנה ידע יקר ערך עד מאוד.

   * השתלמות לענף הבנייה – העבודה בגובה רב ועם חומרים כבדי משקל מחייבת אחריות וזהירות בכל רגע ורגע. למרבה הצער תנופת הבנייה בארץ גובה מחירים כבדים בדמות חיי אדם – השתלמות ענפית זו מכשירה מומחים שיוודאו כי העבודה באתרי בנייה מתנהלת בהתאם לכל הכללים העדכניים.

   הכשרות מקיפות ועדכניות

   על-מנת שקורסי הבטיחות ימלאו את תפקידם, נדרשת תוכנית לימודים מקיפה, יסודית ועדכנית. דגש נוסף הוא איכות המרצים בכל קורס בטיחות ובכל השתלמות. עם חברת שלהבת, תוכלו לסמן V על שני הסעיפים הנ"ל, ולדעת בוודאות שכל הכשרה, השתלמות וריענון ישיגו את מטרתם באופן מלא. החברה פיתחה מגוון רחב של תוכניות וקורסים, הן לענפים ספציפיים והן באופן כללי, וכן ימי עיון פרקטיים, קורסי למידה מתוקשבת וערכות לימוד המאפשרות הדרכה פנים עסקית – כל אלה בהתאמה מוחלטת לתקנים עדכניים ולידע חדשני בתחום הקריטי.

   קורס ממונה בטיחות בעבודה

   במקומות עבודה שמתאפיינים ברמת סיכון גבוהה מהרגיל לעובדים ולעובדות ישנה חובת מינוי ממונה בטיחות. ממוני הבטיחות הם אנשי מקצוע מנוסים – טכנאים או הנדסאים עם ותק של לפחות 3 שנים, או מהנדסים או בעלי תואר אקדמי רלוונטי עם ניסיון של שנתיים ומעלה. כמו כן אותם אנשי מקצוע עוברים הכשרה ייעודית – קורס ממונה בטיחות בעבודה. לנוכח החשיבות העצומה של מילוי התפקיד האחראי, יש כמובן חשיבות דומה גם לתוכנית ההסמכה של ממוני הבטיחות, ועל כן חברת שלהבת – שפועלת בתחום מזה למעלה מ-25 שנים – בנתה קורס מקיף ויסודי במיוחד.

   מה לומדים במסגרת קורס ממונה בטיחות בעבודה?

   * מיפוי נקודות תורפה וגורמי סיכון – ובפרט בסביבות העבודה הרלוונטיות לענף שבו פועלים.

   * עריכת תוכניות בטיחות מקיפות – ודרכים יעילות להוצאתן לפועל.

   * היכרות מעמיקה עם אמצעי בטיחות עדכניים – כולל טכנולוגיות חדשניות.

   * התמודדות עם תרחישים מסוגים שונים – כך שאם חלילה ייווצר מצב חירום הממונה על הבטיחות יוכל להוביל את המענה הנכון ובמהירות.

   * פיתוח יכולות הדרכה – על-מנת להעביר הדרכות בטיחות לעובדים כנדרש בחוק.

   תוכנית לימודים מקיפה ומעמיקה

   קורס ממונה בטיחות בעבודה מכשיר אנשי מקצוע לאחד התפקידים האחראיים ביותר במפעלי תעשייה, אתרי בנייה וכל מקום עבודה אחר שיש בו גם סיכון לא מבוטל. חשוב להדגיש כי החוק מחייב כל חברה עם למעלה מ-50 עובדים להעסיק ממונה בטיחות (בענף הבנייה הרף הוא 100 עובדים, כשגם עובדי קבלן נספרים במניין כוח האדם). הקורס של חברת שלהבת כולל הרצאות, תרגולים, סרטים מקצועיים, דיונים מעמיקים והתנסות בעריכת תוכנית בטיחות שנתית מקיפה. תוכנית הלימוד נבנתה על סמך הידע הרב שהצטבר בחברה שפועלת בתחום הבטיחות כבר יותר משני עשורים וחצי, ובהתאם לכל הנהלים של משרד הכלכלה והתעשייה שמופקד גם על הבטיחות והגיהות במקומות העבודה. החברה מתייחסת ברצינות לכל קורס, והמרצים שמעבירים את ההכשרה הם אנשי מקצוע מיומנים מאוד בכך. על איכותה של חברת שלהבת תעיד גם רשימת הלקוחות שלה, שכוללת בין השאר את חברת החשמל, את עיריית חיפה, את חברת נתיבי ישראל, משרד הביטחון, שופרסל וסלקום.

   ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    מאמרים שלנו

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
    דילוג לתוכן